You are hereMűemlékvédelmi díjat kapott az egyházkerület, a Kolozsvár-Belvárosi és a Széki Református Egyházközség

Műemlékvédelmi díjat kapott az egyházkerület, a Kolozsvár-Belvárosi és a Széki Református Egyházközség


A Kelemen Lajos Műemlékvédő Társaság műemlékvédelmi díjának tiszteleti fokozatával tüntette ki az Erdélyi Református Egyházkerületet, valamint a Kolozsvár-Belvárosi és a Széki Református Egyházközségeket pénteken, május 5-én a Kolozsvári Állami Magyar Színház épületében. A díjakkal az elmúlt két évben folytatott olyan nagyméretű műemlék-helyreállítási munkálatokat ismer el a társaság, amelyek nem csak pillanatnyi eredmények, hanem országos jelentőségű épületek századokra történő megőrzését biztosítják, példaként szolgálhatnak az egész közösségnek.

További részletek olvashatók az Erdélyi Református Egyhzákerület honlapján.

  • English
  • Magyar
  • Română

Virtuális séta

Susţinători

 

 

 

 

 

 

 

Primaria Cluj